Svet-Stranek.cz
Nehtový salón Laura

Gelová modeláž:Radka Čižinská

Gelová modeláž

Nehtový salón Laura

Gelová modeláž

Gelové nehty se vyznačují trvanlivostí, pružností, odolností a v neposlední řadě také přirozeným vzhledem. Každá žena je jedinečná a není pochyb o tom, že jedním ze způsobů jak tuto jedinečnost ještě podtrhnout, jsou upravené nehty, ať už jednoduché s francouzskou manikúrou nebo ozdobené nejrůznějšími vzory a ozdobami. Ne každá žena, má své nehty zdravé a pevné, a ne vždy jí vydrží taková délka, kterou by si přála. Proto nabízím modeláž nehtů gelovou technikou, která patří k nejšetrnějším.

Jak gelová technika funguje?
Tato metoda používá k modeláži nehtů látku - gel, který tvrdne působením světla v UV lampě. Jedná se o nejšetrnější přilnutí, které neškodí přírodním nehtům. Gel se nanáší na umělý tip, který se předem upraví na požadovaný tvar nebo na přírodní nehet. Aplikuje se ve třech vrstvách, z nichž druhá vrstva se upraví šetrným zbroušením do požadovaného tvaru a třetí vrstva dodá nehtům lesk.

Jak dlouho modeláž gelových nehtů trvá?
Modeláž nehtů trvá přibližně 1,5 až 2 hodiny dle kvality, délky a tvaru přírodních nehtů, proto je potřebné, aby jste si vyhradila dostatek času na celou dobu ošetření.

Doplnění gelových nehtů
Nehty je nutné 3–4 týdny po modeláži doplnit, protože gel, který se nanáší na nehty odrůstá. Při doplnění se obvykle nehty zkrátí a upraví do požadovaného tvaru. Potom se nanese opět gel. V případě, že jste nějaký nehet ulomila, tak se při doplnění opraví nebo celý vymění. Po doplnění se nehty upravují obvyklým způsobem.

Co je permanentní francouzská manikúra?
Při permanentní fr. manikúře se vytvoří bílá nebo barevná špička gelem a lůžko se doplní čirým nebo růžovým gelem. Takto vytvořená fr. manikúra Vám bez problémů vydrží do dalšího doplnění nehtů.

Co gelovým nehtíkům nevadí?
Mytí nádobí, nápor při běžném používání rukou, zkracování pilníkem k tomu určeným, běžné mycí a čistící prostředky, mořská voda.

Co gelové nehty nemají rády?
S gelovými nehty je potřeba se naučit zacházet, z počátku si dávejte větší pozor a soustřeďte se na to co děláte, zde je uvedeno pár situací, které by Vám mohly pomoci, si na nehtíky lépe zvyknout a ušetřit Vám pár zlomených nehtíků.
Dávejte pozor:
při velkém úklidu nebo práci na zahrádce použijte gumové rukavice s bavl. vložkou, např. na mytí okenních rámů, při razantním ždímání hadru na podlahu nebo prádla, na intenzivní tlak na některé nehty opět při úklidu, při otevírání a zavírání šuplíků, skříní a dveří - využijte klouby prstů, při použití kalkulačky - si pomáhejte tužkou, nebo klouby prstů, při převlékání ložního prádla a zasunování prostěradla za matrace - použijte např. pravítko, u auta pozor na otevírání dveří, tankování, upravování sedadel, otevírání kapoty vozu, údržby auta, odstraňování námrazy, na těžko dostupné předměty v nebezpečných skulinkách si pomáhejte pevnějšími nástroji, na mráz v zimním období - noste dostatečně teplé rukavice, hlavně aby byly dostatečně ochráněny Vaše nehty, bez rukavic hmota namrzá a stává se tak křehčí, při obouvání - použijte obouvátko, při splachování toalet - si pomozte třeba dřevěnou tyčinkou, vyvarujte se okusování a dloubání, jakýmkoliv pokusům o zkracování nůžkami, či jakkoli jinak než pilníkem. Někdy může nastat problém při užívání antibiotik, hormonů nebo při vysokých teplotách.
POZOR - v sauně mohou nehty pálit, rychle se zahřejí na teplotu v místnosti. Nehty nemají rády ředidla, aceton a jiné chemikálie.
Naučte se věci brát (bříšky) prstů ne špičkami nehtů!
 

návštěvníků stránky
celkem34 265