Svet-Stranek.cz
Nehtový salón Laura

P-shine:Radka Čižinská

P-shine

Nehtový salón Laura

P-shine - Japonská manikúra 

P-shine manikúra je čistě přírodní technika úpravy nehtů. Nehty jsou ošetřovány speciální pastou, která leští a vyživuje zároveň. Malé brusné částečky zahladí všechny nerovnosti na povrchu nehtů a takto zaleštěné nehty jsou chráněné vůči vnějším vlivům, jako je voda, saponáty apod.

Co P-shine obsahuje
P-shine obsahuje včelí vosk, mateří kašičku a křemičitou hlinku, která se těží v japonském moři. Dále obsahuje bentonit, jemné parafíny, glycerin, panthenol, vitamíny A, H, E a provitamin B5.

P-shine podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů
Technika P-shine podporuje prokrvení a zdravý růst nehtů, jejich posílení a obohacení o důležité vitamíny. Procedura se používá zejména proti třepení a lámání nehtů. Pokud vám nepomáhají koupele, olejíčky ani posilovací laky,
P-shine je ta správná volba. Opakované aplikace vás zbaví veškerých problémů a vaše nehty rychleji porostou. Navíc vypadají velmi hezky, upraveně a lesknou se jako při použití bezbarvého laku.

Regenerace nehtů vhodná i pro muže
P-shine není určen jen pro ženy. Také mužům poslední dobou stále více záleží na upraveném vzhledu rukou a P-shine je pro ně přirozenou metodou péče o nehty.

  

návštěvníků stránky
celkem34 265